Edukacja

Your Success ogłasza reaktywację działalności

Szkoła Języków Obcych Your Success ogłasza reaktywację działalności !

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2018-2019 już we wrześniu!

by Ida Kozubska, 2018-07-01 14:05:00

Czytaj więcej

Edukacja

Warsztaty językowo-twórcze

Zapraszamy przedszkolaków i młodych uczniów do udziału w kreatywnych warsztatach z językiem angielskim, podczas których dzieci rozwiną swoje umiejętności językowe oraz manualne.  Każde zajęcia składają się  części językowej oraz techniczno-plastycznej. W trakcie naszych twórczych i aktywnych zajęć dzieci ze szkół podstawowych ugruntują poznane w szkołach słownictwo, a przedszkolaki z pewnością zapamiętają nowe treści. Dobór tematów, zakres słownictwa oraz stosowane techniki plastyczne będą dostosowane do grup wiekowych młodych uczestników.  Dzięki aktywnym metodom pracy, wykorzystaniu nowoczesnej technologii w postaci monitora interaktywnego  nauka poprzez zabawę bez wątpienia będzie nie tylko atrakcyjna ale także efektywna! 

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko zajmowało się zarówno czymś przyjemnym, jak i pożytecznym w te wakacje jak i w trakcie roku szkolnego, zapisz je już dziś. Jesteśmy jedyną szkołą w Kutnie, która oferuje taki rodzaj zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Zajęcia odbywają się cyklicznie, w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. 

Szczegółowy harmonogram będzie ukazywał się w ogłoszeniach na stronie internetowej oraz na Facebook'u. Zapraszam do zapisów poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Koszt zależny od rodzaju warsztatów - od 10 do 20 zł. Czas trwania - dwie godziny

by Ida Kozubska, 2018-06-12 12:06:00

Czytaj więcej

Edukacja

Kursy języka angielskiego finansowane ze środków Unii Europejskiej

Obecnie współrealizujemy dwa kursy języka angielskiego finansowane ze środków Unii Europejskiej

by Ida Kozubska, 2018-05-22 12:23:12

Czytaj więcej