O Nas

Your Success to szkoła języków obcych, w której uczymy w sposób aktywny i efektywny, wykorzystując najnowsze technologie stosowane w nowoczesnych placówkach edukacyjnych. Z powodzeniem rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie i mówienie oraz gramatykę i wymowę, aby nasi kursanci porozumiewali się w języku angielskim poprawnie i skutecznie.

Pracując z monitorem interaktywnym oraz na najlepszych materiałach dydaktycznych (nowe wydania podręczników, materiały autentyczne, nagrania audio i video, artykuły), aktywnie włączamy kursantów w bieg lekcji, co czyni je interesującymi, dynamicznymi i efektywnymi. Uczymy zgodnie z udowodnioną naukowo teorią, iż skuteczność procesu nauczania znacznie zwiększa się wraz z zaangażowaniem kursanta w zajęcia.


Your Success wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.10/00118/2018.

Jako szkoła Success uczymy od 2009 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm i instytucji, zdecydowałam się na stworzenie filaru szkoły Success, który opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Od kilku lat główną domeną firmy są: realizowanie szkoleń finansowanych ze środków unijnych oraz szkolenia grupowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, konwersacje, kursy grupowe i indywidualne w zakładach pracy, uwzględniające dojazd do klienta, elastyczny harmonogram dostosowany do jego godzin pracy oraz przygotowywanie materiałów i tematyki zajęć do wymagań i potrzeb kursantów.

Bogata oferta kursów znajduje się w zakładce Oferta.

Ida Kozubska - właścicielka Your Success, lektorka języka angielskiego od 2006 roku, współzałożycielka szkoły Success w Kutnie, nauczycielka, lektorka kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadząca zajęcia w zakładach pracy, realizatorka, koordynatorka projektów unijnych w zakresie kursów języka angielskiego w Kutnie i w Łodzi, współrealizatorka kursów unijnych prowadzonych w partnerstwie z firmami na terenie całej Polski.

Justyna Witczak - Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Równolegle studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia na WSFIZ w Warszawie. W czerwcu 2018 Egzamin Cambridge English: CAE zaliczony certyfikatem językowym. W 2018 otrzymałam certyfikat za uczestnictwo w szkoleniu metodycznym, „Egzamin ósmoklasisty w teorii i praktyce” organizowanym przez Oxford University Press. W 2010 roku otrzymałam certyfikat za kurs językowy szkoły United World School of English w Bournemouth, UK\"

Justyna to lektorka z wyjątkową energią. Jest osobą sympatyczną, komunikatywną i niezwykle ambitną. Jako nauczycielka jest skuteczna, kreatywna, a jej zajęcia są aktywne, dynamiczne, efektywne i ciekawe. Justyna bardzo często korzysta na lekcjach z nowoczesnych technologii, co sprawia, że zajęcia z nią cieszą się bardzo dużą popularnością.

Izabela Kubiak - "Absolwentka Filologii Angielskiej Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi.

Angielski to moja pasja, a praca z dziećmi stanowi największą wyobrażalną przyjemność. Pomimo nauczania w grupach, do każdego z moich uczniów podchodzę indywidualnie. Moim celem są ie tylko dobre wyniki, ale przede wszystkim zadowolenie moich kursantów."


O innych lektorach już wkrótce.