2018-06-12 12:06:00, Ida Kozubska

Warsztaty językowo-twórcze

Zapraszamy przedszkolaków i młodych uczniów do udziału w kreatywnych warsztatach z językiem angielskim, podczas których dzieci rozwiną swoje umiejętności językowe oraz manualne.  Każde zajęcia składają się  części językowej oraz techniczno-plastycznej. W trakcie naszych twórczych i aktywnych zajęć dzieci ze szkół podstawowych ugruntują poznane w szkołach słownictwo, a przedszkolaki z pewnością zapamiętają nowe treści. Dobór tematów, zakres słownictwa oraz stosowane techniki plastyczne będą dostosowane do grup wiekowych młodych uczestników.  Dzięki aktywnym metodom pracy, wykorzystaniu nowoczesnej technologii w postaci monitora interaktywnego  nauka poprzez zabawę bez wątpienia będzie nie tylko atrakcyjna ale także efektywna! 

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko zajmowało się zarówno czymś przyjemnym, jak i pożytecznym w te wakacje jak i w trakcie roku szkolnego, zapisz je już dziś. Jesteśmy jedyną szkołą w Kutnie, która oferuje taki rodzaj zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Zajęcia odbywają się cyklicznie, w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. 

Szczegółowy harmonogram będzie ukazywał się w ogłoszeniach na stronie internetowej oraz na Facebook'u. Zapraszam do zapisów poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Koszt zależny od rodzaju warsztatów - od 10 do 20 zł. Czas trwania - dwie godziny

Warsztaty językowo-twórcze

Cena obejmuje:

  • profesjonalną opiekę lektora
  • część lekcyjną - język angielski
  • akcesoria plastyczne i kreatywne
  • przerwę na napój
  • glosariusz z listą słówek oraz zagadnieniami z warsztatów

Dlaczego warto wdrażać język obcy najmłodszym?

 Dlaczego warto zapisać dzieci na nasze zajęcia?

  •  W okresie przedszkolnym, jeszcze przed ukończeniem siódmego roku życia, dzieci szybciej uczą się języków obcych. Wynika to z faktu, że uczą się one drugiego języka w podobny sposób, jak języka ojczystego – wszystkie informacje są zapisywane w prawej półkuli mózgowej. Z wiekiem, proces zapamiętywania nowych słów w obcym języku sprawia większe trudności – wiadomości są zapisywane w lewej półkuli mózgowej.
  • Dzieci uczą się języków poprzez zabawę, dlatego też podczas zajęć z nimi wykorzystujemy wszelkiego rodzaju materiały dydaktyczne, począwszy od – gier planszowych, maskotek, puzzle, po – piosenki, gry interaktywne na komputer.
  • Lekcje są zaplanowane dla każdego typu ucznia tj. wzrokowiec, słuchowiec, kinestetyk/ dotykowiec. (Wzrokowiec – osoba ze wzrokowym systemem reprezentacji, Słuchowiec – osoba z werbalnym systemem reprezentacji, Kinestetyk/ dotykowiec – osoba z ruchowym i dotykowym systemem reprezentacji).
  • Małe grupy uczniów pozwalają na skuteczniejsze zdobywanie wiedzy przez dzieci.
  • Rodzice są zaangażowani w zajęcia językowe swoich dzieci (chyba, że dzieci stresują się obecnością rodziców. Wtedy polecamy spacer w centrum naszego miasteczka). Opiekunowie są informowani o tym, jak powtarzać materiał z zajęć w domowym. kursy